Mūsų bendruomenė

Mokykla didžiuojasi būdama kultūros židiniu, kuriame Ukmergės krašto jaunimas susipažįsta su menu ir kultūra, atranda savo talentus, lavina gebėjimus ir patiria kūrybinį džiaugsmą. Mokiniai yra nuolatiniai tarptautinių, respublikinių konkursų, festivalių nugalėtojai, respublikinių dainų švenčių, parodų, plenerų dalyviai.

Mokyklos koncertų salėje, meno galerijoje „Keliaujantis paukštis“ organizuojamuose koncertuose, parodose, pasirodymuose bei kituose renginiuose aktyviai dalyvauja mokiniai, jų tėvai, mokytojai, rajono bendruomenė.

Šių dienų mokykla – atvira, kūrybiška, tobulėjanti ir auganti, meną mylinčių žmonių bendruomenė.

Mūsų istorija

1956 m. spalio 2 d. – įkurta Ukmergės Muzikos mokykla. Ji veikė Ukmergės pirmosios vidurinės mokyklos (dabar J. Basanavičiaus gimnazija) patalpose.

1958 m. kovas – mokykla persikėlė į dabartines patalpas, esančias Vienuolyno gatvėje.

1991 m. rugsėjis – įsteigta Dailės mokykla.

2010 m. rugsėjo 1 d. – reorganizavus šias abi ugdymo įstaigas, savo veiklą pradėjo Ukmergės meno mokykla.

2010 m. rugsėjis – įkurtas Ukmergės meno mokyklos Želvos filialas.