Skelbiama atranka smuiko mokytojo pareigybei užimti

Ukmergės meno mokykla skelbia atranką smuiko mokytojo pareigoms užimti nuo 2024 m. rugsėjo 2 d. Asmuo, siekiantis dirbti mokytoju (toliau - pretendentas) turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo (Žin., 1991, Nr. 23 - 593; 2011, Nr. 38 - 1804) 48 straipsnyje nustatytus reikalavimus.

VI-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Garsų sūkury“

VI – OJO TARPTAUTINIO VAIKŲ IR JAUNIMO DAINAVIMO KONKURSO „GARSŲ SŪKURY“ DIENOTVARKĖ

Paroda skirta Lietuvos Nepriklausomybės ir valstybės atkūrimo dienai

Dailės skyriaus pradinio ugdymo mokinių paroda skirta Lietuvos Nepriklausomybės ir valstybės atkūrimo dienai.

Austėjos Masevičiūtės piešinių parodos „Suvokimas…“ atidarymo akimirkos

Parodą galite aplankyti I-V, Ukmergės Meno mokyklos Dailės skyriuje (Klaipėdos g. 17), iki vasario 29 d.

Maloniai kviečiame.

Prof. A. Žmuidzinavičiaus piešimo olimpiada

2024 m. vasario 3 dieną su Ukmergės meno mokyklos, dailės skyriaus tikslinio ugdymo programos mokinėmis: Inga, Tėja, Saule ir Ana dalyvavome prof. A. Žmuidzinavičiaus piešimo olimpiadoje, kurią organizavo KTU Statybos ir architektūros fakultetas.

Dailės skyriaus mokinių kūrybinių darbų Kalėdinė paroda

Parodą galite aplankyti I-V, Ukmergės Meno mokyklos dailės skyriuje (Klaipėdos g. 17), iki gruodžio 15 d.

Ukmergėje įgyvendintas II-asis Akademinės muzikos koncertų ciklas „Prima.Studium.Pro“ 23, pristatantis tris atlikėjų grandis: PRIMA - muzikos ir meno mokyklų mokiniai, STUDIUM – muzikos akademijų bei kitų mokymo įstaigų studentai ir PRO - patyrusieji scenos meistrai.

I tarptautinis pianistų ir styginių instrumentų konkursas „SONORO BALTIC 2023“

REZULTATAI

I tarptautinis pianistų ir styginių instrumentų konkursas „SONORO BALTIC 2023“

INFORMACIJA DALYVIAMS

Romualdos Zareckienės kūrybos paroda „Minčių projekcijos“

Parodą galite aplankyti I-V, Ukmergės Meno mokyklos dailės skyriuje, galerijoje „Keliaujantis paukštis“ (Klaipėdos g. 17) nuo gruodžio 18 d. iki sausio 19 d.

Saulės Talačkaitės parodos (LIETUVIŠKA) VASARA“ atidarymas

Lapkričio 17 d. Ukmergės meno mokyklos dailės skyriaus parodų salėje „Keliaujantis paukštis“ atidaryta tikslinio ugdymo programos mokinės Saulės Talačkaitės pirmoji personalinė tapybos paroda - „(LIETUVIŠKA) VASARA".

Saulės Talačkaitės paroda (LIETUVIŠKA) VASARA

Lapkričio 17 d. 17.30 val. Ukmergės Meno mokykloje dailės skyriuje, galerijoje „Keliaujantis paukštis“ (Klaipėdos g. 17) atsidaro mūsų mokyklos mokinės Saulės Talačkaitės paroda „(LIETUVIŠKA) VASARA".

Kviečiame visus.

Ugnės Žentelytės paroda „Aš žmoginu“

Spalio 9 d. 17 val. Ukmergės Meno mokykloje dailės skyriuje, galerijoje „Keliaujantis paukštis“ (Klaipėdos g. 17) atsidaro mūsų mokyklos mokinės Ugnės Žentelytės paroda „Aš žmoginu“.

Kviečiame visus.

NUOSTATAI / REGULATIONS

I tarptautinis pianistų ir styginių instrumentų konkursas SONORO BALTIC 2023

Respublikinis stygininkų festivalis-konkursas „Skrydis per Atlantą“, skirtas paminėti Dariaus ir Girėno "Lituanica" skrydžio 90-ąsias metines