KVIEČIAME MOKYTIS UKMERGĖS MENO MOKYKLOJE

Ankstyvojo ugdymo dailės programoje „Spalvų namelis“, muzikinio ugdymo programoje „Linksmosios natelės“, šokio ugdymo programoje „Smagūs žingsneliai“, Veprių ankstyvojo integruoto ugdymo programoje (4 - 7 m. amžiaus vaikams), Suaugusiųjų dailės studijoje.

Ukmergės meno mokykla taip pat kviečia mokytis suaugusius Muzikos skyriuje groti akordeonu, fortepijonu, smuiku, trimitu, klarnetu, saksofonu. Pamokos vyksta individualiai arba grupėje.

Atlyginimo dydžiai už suaugusiųjų ugdymą 2024 m.:

4 individualios pamokos per mėnesį – 55 Eur.;

4 pamokos mažoje grupėje (2, 3 asm.) per mėnesį – 33 Eur.;

4 pamokos grupėje (4 ir daugiau asm.) per mėnesį – 29,15 Eur.

Mokiniai priimami esant laisvų vietų, pateikus prašymą, nuo mėnesio pradžios.

INFORMACIJA KETINANTIEMS MOKYTIS UKMERGĖS MENO MOKYKLOJE

Į ankstyvojo ugdymo (dailės, muzikos, šokio) ir suaugusiųjų ugdymo programas (Trukmė 1 metai) prašymai priimami visus metus.

Dokumentus galima užpildyti mokyklos raštinėje (Vienuolyno g. 7, Ukmergė) arba mokyklos internetinėje svetainėje adresu https://www.ukmergesmenomokykla.lt/

Reikalingi dokumentai stojimui į Ukmergės meno mokyklą: prašymas, norinčio mokytis Asmens tapatybės kortelės/paso kopija.

Telefonai informacijai:

+370 682 11891 – direktorė Klavdija Stepanova

+370 685 51554 – direktorės pavaduotoja ugdymui muzikai Miglė Čivienė

+370 675 98123 – direktorės pavaduotoja ugdymui dailei Irutė Kiseliova

+370 340 52734 – mokyklos raštinė

PILDYTI PRAŠYMĄ ČIA (ANKSTYVOJO UGDYMO PROGRAMOS)

(Arba prašymą pildyti galima Ukmergės meno mokyklos Muzikos skyriuje, Vienuolyno g. 7)

PILDYTI PRAŠYMĄ ČIA (SUAUGUSIŲJŲ DAILĖS STUDIJA)

PILDYTI PRAŠYMĄ ČIA (SUAUGUSIŲJŲ MUZIKOS UGDYMO PROGRAMOS)